X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
جاذبه های گردشگری | تور داخلی
آنچه در مورد جاذبه های گردشگری باید بدانید
نادر رفیعی شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶

 ساخت سوله در قسمت کامل کننده 

سوله سازی از مراحل متعددی ساخته شده است و در مورد آن تا به اینجا اطلاعاتی را کسب کرده اید. در این مطلب شما را با مرحله ی پایانی که مربوط به اسکلت سوله است و بسیار مهم است آشنا میکنیم. و در کارخانه انجام میشود. مراحلی که در این قسمت انجام میشود توسط مهندسین با برنامه هایی از قبل تعیین شده به انجام میرسد. مثل مراحل جوشی وبا پیچ و مهره ایی. برای ساخت اسکلت باید از دستگاههای  جوشکاری و برشکاری در سطح عالی استفاده شود که این در کیفیت و طول عمر سوله کمک میکند. هرچه دستگاههای جوش و برش پیشرفته تر باشند و ترجیحا اتوماتیک باشند و جوش و الکترودها ار مارکهای معروف و استاندار د کیفیت در اتصالات مقاطع بالا میرود . در اینجا میتوانید از تست های غیر مخرب مانند RT  و بازرسی های جوش کیفیت جوشکاری مقاطع را تایید میکند.این قسمت را میتوان یکی از مواردی دانست که  نه تنها در ساخت سوله های مهم است بلکه در تعیین قیمت سوله دست دوم نیز تاثیر دارد.

موارد مهم وضروری درساخت سوله

یکی از مواردی که پیش ازبررسی این موضوع باید به آن پرداخت این است که به شما بگوییم اگر در اولین گام برای شروع یک صنعت هستید این موضوع را به شما میگوییم که باید از سوله دست دوم استفاده کنید.اما ما در این مطلب برای شما از ساخت سوله ها صحبت خواهیم کرد.

هممانطور که سوله در صنعت مهم است. ساخت سوله نیز از مراحل مهم و سختی تشکیل شده که مورد اهمیت زیادی است و تمام مراحل باید طبق برنامه و زیر نظر مهندسین ساخته شود . مراحل ساخت سوله باید طبق رعایت اصولی باشد که در ساخت مشکل ایجاد نشود برخی از این موارد به این صورت است که جهت جلوگیری از پوسیدگی ستون از از ستونک بتونی برروی شالوده استفاده میشود. از جلوگیری در برابر زنگ زدی از اجرای ضد زنگ در این سازه ا استفاده میشود. پوشش سقف عموما از ورق کرکره ای گالوانیزه با آستری ازپشم شیشه میباشد. اتصالات صفحه ستون عموما مفصلی است و بقیه ی مواردی که رعایت آنها در ساخت سوله الزامی است

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :