X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
جاذبه های گردشگری | تور داخلی
آنچه در مورد جاذبه های گردشگری باید بدانید
نادر رفیعی سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

 محاسبه لازم برای بارهای سوله 

در این مطلب کارشناسان سعی کرده اند برای شما از بارهای محاسباتی سوله مطالبی را گویند . در نظر گرفتن بارهای محاسباتی سوله برای متخصین بسیار مهم است و باید در مورد آن تحقیق و بررسی کنند . و بعد ازانجام آنها در قابهای صنعتی مورد عمل قرار می گیرد. بعضی از این نمونه ها شامل بار مرده ی سوله ، باربرف سوله ، باربادسوله ، بار زلزله ی سوله و بار جرثقیل سوله است. اجرا و بررسی تمام این مراحل و نمونه ها لازم و مورد پیگیری قرار میگیرد و محاسبات لازم توسط متخصصین و کاربلد برای اجرا ارائه داده میشود.اینها اطلاعاتی بود که ما پیرامون سوله های نو به شما دادیم هرچند برای خرید و یا فروش یک سوله دست دوم نیز باید به این نکات توجه داشت.

درباره اهمیت نصب سوله

شما تا پیش از این مطلب به میزان بسیار زیادی با سوله های دست دوم و نحوه ی خرید این سوله های دست دوم آشنا شدید اما ما در این مطلب میخواهمیدرباره راه اندازی سوله های نو با شما صحبت کنیم که گام بعدی پس از سوله دست دوم هستند.

مهمترین مرحله ی سوله مرحله ی حمل ونصب ان است که باید در زمینه ی آن دقت کرد و متخصصین برای این مرحله برنامه هایی از قبل تعیین شده را اجرا کنند . زمانی که مرحله رنگ آمیزی تمام شد و کا آماده شد باید قطعات سوله را برای حمل آماده کنند .و به محل نصب ببرند برای نصب سوله افراد متخصص به نام نصاب در آنجا حضور دارند و کار را انجام میدهند . این مرحله را باید با دقت انجام داد و ابزاری که استفاده میشود جرثقیل ها هستند. در هنگم نصب قاب دقنت کنید که تنظیم باشد عدم تنظیم نبودن قاب سوله باعث ریختن و واژگون شدن آن میشود.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :