X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
جاذبه های گردشگری | تور داخلی
آنچه در مورد جاذبه های گردشگری باید بدانید
نادر رفیعی شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶

 طرح و رنگ سوله 

رنگ آمیزی سوله از قسمتهای مهم سوله سازی است . در این مطلب سعی داریم شما را با مراحل رنگ آمیزی در قبل و بعد از آن آشنا کنیم. این مراحل در چندین مرتبه صورت میگیرد و نیاز به مهارت و تخصص دارد. قبل از رنگ  حتما این نکته را در نظر بگیرید که متخصصین  قطعات را بررسی و بازبینی کنند تا مشکلی نداشته باشند و از نظر تمیز کاری  نیز به طور کامل انجام شده باشند . در مرحله ی رنگ کاری طبق نقشه ایی که از قبل برای آن طراحی شده در چند مرحله رنگ آمیزی میشوند . بیسوله در این مرحله رنگ آمیزی را انجام میدهد. و نباید از قلمو استفاده کرد. دقت و نظارت از طرف متخصصین در اینجا باید تایید شود و نظارت شود . سند بلاست دراین مرحله مهم است . یعنی مرحله ایی که ماسه سیلیسی با فشارزیاد برروی قطعه پاشیده میشود هم زنگ زدگی را پاک میکند هم تمیزکاری میکند فقط باید به گونه ایی باشد که سطح قطعه تازک نشود .اگر شما به تازگی یک سوله دست دوم تهیه کرده اید حتما باید آنرا رنگ آمیزی کنید.

برش زنی و سوراخ  کاری در صنعت سوله

ما در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی به شما بدهیم که مازاد بر سوله های دست دوم بر ساخت سوله تمرکزدارد.بنابر این شما میتوانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید برای اطلاعات بهتر و ناب تر.

 نحوه ی سوراخ زنی و برش سوله انجام میشود قبل از اینکه این مرحله را انجام شود باید بدانید که قبل از ساخت  قسمتهای مختلف سوله  باید از نقشه هایی که برای ساخت تهیه شده است در کارگاه و محل ساخت  ورق ها را برش بزنند و مونتاژ کنند . بعد از جوشکاری کردن  سوراخها در همین مرحله زده میشود. مرحله ایی به نام SHOP DRAWIG است که نقشه های دقیق در مورد جزییات  ستون ها که  طول و عرض و ضخامت و تعدادشون و سایر مشخصات دیگر در آن قید شده است. این نقشه ها باید به صورت دقیق طراحی شود . تا دچار مشکل در ساخت نشوند.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :