X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
جاذبه های گردشگری | تور داخلی
آنچه در مورد جاذبه های گردشگری باید بدانید
نادر رفیعی دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶

 شرایط محل و نصب  سوله

رای نصب سوله باید شرایط مورد نیاز آن را بررسی که متخصصین این کار قبل از ساخت سوله طراحی ها و برنامه های مورد نظر را اجرا میکنند تا مشکلی ایجاد نشود . محل نصب سوله  را باید در نظر گرفت و نسبت به آن وسایل مورد نیاز را برد. تمام قطعاتی که برای سوله است و پیچ و مهره ها را جدا گانه به محل میبرند و اقدام به نصب میکنند. ای ن سوله ها را باید بدانید که ساخت و طراحی آنها بسیار متفاوت است .در صنعت کاربرد زیادی دارد ولی با بقیه ی سازه های صنعتی متفاوت است. همانطور که میدانید نوع ساختشون به صورت شیب دار است و دهانه های آنها متفاوت است. به دلیل بزرگ بودن ابعاد تیرها و ستون ها، جهت اجرای این سازه نمی توان از پروفیل­های موجود در بازار استفاده نمود و باید اقدام به ساخت آنها کرد که اصطلاحا به آن تیر ورق می­ گویند.با بررسی این مطلب شما میتوانید ما بین سوله های نو و سوله های دست دوم برای خود یک انتخاب مناسب داشته باشید.

 مراحل و نحوه ی ساخت سوله 

ما این مطلب را گرد آوری کرده ایم تا بر خلاف دیگر مطالب پیشین که درباره سوله های دست دوم و خرید  یا فروش سوله های دست دوم بوده است.کمی درباره سوله های نو و ساخت آنها با شما صحبت کنیم.

برای ساخت سوله و اینکه کاملا انجام شود باید در کارخانه تولید شود برای ساخت سوله به مراحلی چون برشکاری ،جوشکاری،مونتاژ اولیه ، جوش نهایی ، مونتاژ نهایی و رنک و تمیز کاری نیاز دارد.

ساخت سوله

ساخت اسکلت فلزی 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :